محل تبلیغات شما

دیدم گفتم چه قدر زود میگذره؟ و فراموش میکنی تمام غم هارو  و غم ها میرن و شادی ها میان و باز شادی ها میرن و غم ها میان. و این چرخه تا زمان مرگ ادامه داره و چه قدر خوب میشه که همیشه یادمون باشه که همه چیز میگذره و این تویی که باید ثابت وایسی و بین این غم و شادی ها به آسمون نگاه کنی و یادت نره که تو صاحب داری، رفیق داری

و مست و غرق شادی ها یا نالان و افسرده از غم ها نباشی و فقط به آسمون نگاه کنی

خب بذار برات بگم ترم جدید شروع شد و من با ذوق فراوان و خسته از بیکاری ها رفتم سر کلاس و استاد زیبا(؟) و.ع. همون جلسه اول کلید کرد روی من هر چند که کلید کامل نه ها یه نیمچه کلید 

احساس کردم که داره با یه بچه حرف میزنه و بهم میگه:《عمویی چرا سرت پایینه زبونتو موش خورده》 هه هر  هر بیا بخندیم و فقط رد بشیم مگه نه؟ هه هر هر هر و اما اون روز اول اتفاقای خوب دیگه ام افتاد مثل اینکه جواب سوال یه استاد دیگه رو دادم شاید با خودت بگی  خب که چی؟ من بهت میگم خب که چی! خب که برای کسی که دو ترم در خودش بود و سر کلاسا لام تا کام حرف نمیزد جواب دادن به یک سوال یک پیروزی بزرگه هه گاهی اوقات فکر میکنم که من دارم خیلی همه چیز رو جدی میگیرم و الکی بزرگشون میکنم 

بعد از سه ترم الان احساس میکنم که دانشکده ادبیات تا حدودی مثل خونه امه، بچه ها خوبن و کسی با کسی بد نیست، استادا خوبن هر چند که بعضیا کرم میریزن خب اینم نمکشه مگه نه؟

پس بیا فقط لذت ببریم لذت 

مثلا سر کلاسا که میشنم در این حد راحتم که دلم میخواد بخوابم یا آدامش بجوم و آدامسم رو باد کنم و بترم هه حال میده مگه نه؟

به هر حال خدایا شکرت که بعد از غم ها، شادی ها و س و آرامشم قرار میدی. 

خداوندا همه ما را عاشق و طالب علم حق و درست قرار ده

خداوندا راه درست را به همه ما نشان ده

خداوندا همه ما را عاقبت به خیر قرار ده 

باشد که رستگار شویم

یا علی

سلام من کرونا هستم!

باز هم چشم هایم بسته شد

ترم جدید فصل جدید

ها ,غم ,شادی ,خب ,هه ,ترم ,شادی ها ,خب که ,غم ها ,همه ما ,چند که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما